Infokioski – doskonałe rozwiązanie w branży biznesowej

Żeby przyciągnąć, ale przede wszystkim zatrzymać klientów, zwłaszcza w branży biznesowej, należy wzbudzić ich zaufanie i zagwarantować komfort oraz bezpieczeństwo, np. podczas internetowych transakcji. Self order kiosk to innowacyjne rozwiązanie, które m.in. umożliwia spersonalizowane interakcje.

 

Zwiększ komfort każdego klienta dzięki intuicyjnemu i wszechstronnemu systemowi płatności oraz zamówień. Infokioski zapewniają większą elastyczność przy każdym zamówieniu, gwarantując uproszczone, ale jak najbardziej spersonalizowane interakcje.

Cyfryzacja XXI wieku. Kompaktowy wyświetlacz drogą do lepszej komunikacji

Wyświetlacz firmy Samsung QB13R umożliwia np. spersonalizowaną i udoskonaloną komunikację, która jest możliwa dzięki kompaktowemu i wszechstronnemu designowi. Jest to innowacyjne rozwiązanie z serii „wiele w jednym”, ponieważ zwiększa efektywność operacyjną wyświetlanych treści. Infokiosk prezentowany na ekranie danego urządzenia jest zarazem formą wydajności dla każdego zastosowania biznesowego. Urządzenia marki Samsung umożliwiają prezentowanie wyrazistych treści, a to niezwykle ważne w biznesie – komunikat ma być przekazany w odpowiedniej formie.

Dzięki self order kiosk zmaksymalizujesz oszczędność miejsca w istniejącym sklepie internetowym za pomocą łatwych instalacji. Natomiast dzięki większej liczbie sposobów tych instalacji, nowe wirtualne sklepy mogą w naturalny sposób zintegrować self order kiosk, żeby w efekcie umożliwić klientom bardziej efektowne wrażenia.

Pamiętaj o potrzebach swoich klientów i wychodź im naprzeciw

Zadowolony klient to skarb. Dlatego w biznesie warto stawiać na innowacyjność technologiczną. Wybierając wyświetlacze LED (na przykład z oferty firmy Samsung), należy pomyśleć o ich zabezpieczeniu przed ewentualnymi uszkodzeniami zewnętrznymi. Odporna na stłuczenie folia zapobiega rozproszeniu się szkła podczas wypadku, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo, a powłoka przeciwdrobnoustrojowa pomaga hamować rozwój bakterii na urządzeniu podczas ciągłego użytkowania sprzętu.

Samsung Kiosk pomógł wielu klientom odnieść biznesowy sukces. Self order kiosk sprawdza się zwłaszcza w restauracjach typu fast food. Te urządzenia są wyposażone w niezwykle wydajny układ SoC, który zapewnia obsługę aplikacji, a także płatności bez korzystania z zewnętrznego komputera. Sprzęt od Samsunga został też wyposażony w czytnik kart płatniczych oraz skaner kodów QR. Co więcej, urządzenia cieszą się coraz większą popularnością ze względu na obecność modułów NFC (komunikacja bliskiego zasięgu) i Wi-Fi.

Wśród ich zalet wymieniać można możliwość zdalnego zarządzania, co umożliwia łatwe diagnozowanie i rozwiązywanie problemów we wdrożonych kioskach z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu. Urządzenia są wyposażone w dotykowy, 24-calowy wyświetlacz. Kiosk ma również wspomnianą już wcześniej specjalną, antybakteryjną powłokę, która likwiduje m.in. ponad 99% bakterii E.Coli.

 

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *